In de voorjaarsvakantie is er hard gewerkt

21 februari 2020Nieuws

In de voorjaarsvakantie is er hard gewerkt om de buitenkant van de school aan te passen aan de nieuwe huisstijl. Flora zal vanaf nu nog kleurrijk door het leven gaan. Alle overige uitingen, zoals bijvoorbeeld de rapportmappen zullen in de nieuwe huisstijl worden vormgegeven.

Voor de vormgeving van ons nieuwe logo is een bijenkorf en honingraat als uitgangspunt gebruikt. In het wapen van de gemeente Borne staat een bijenkorf afgebeeld. Bijen hebben een sterk familiegevoel en houden van bloemen. De honingraatstructuur die in het nieuwe logo terug is te vinden is gevuld met een spectrum van bonte kleuren. De veelkleurigheid binnen het logo staat voor de diversiteit van alle kinderen. De bijenkorf is een symbool voor het uitgangspunt dat iedereen erbij hoort in onze school.

Previous

Next

Comments are closed.